Dopřejte si unikátní péči. Naše SPA zábaly (anticelulitidní, zpevňující, regenerační, relaxační, vyživující ….). Při každém kroku provázející tuto proceduru bude vaše tělo jemně masírované. Tato procedura je velmi relaxační. Vaší pokožce přinesou krásu, hebkost a omlazení. Tělu relax, uvolnění a jemnou masáž.

Proč zvolit zábal?
Zábaly na tělo mají dlouhou historii. Jejich společnou vlastností je, že mají vynikající, blahodárný, kosmetický a relaxační účinek pro tělo i duši.

Jak zábal probíhá?
Vaše pokožka bude jemnou masážní SPA očistou připravena na peeling. Jemnou masáží peeling odstraní přebytečné odumřelé buňky, prokrví pokožku a dodá jí vláčnost. Přebytečný peeling poté bude odstraněn a vaše pokožka je připravena na závěrečnou aplikaci Vámi vybraného produktu, který ji do hloubky vyživý a osvěží. Klient je zabalen a přikryt, aby v teple mohl relaxovat a pokožka mohla vstřebávat vše blahodárné a potřebné. Na konci procedury je provedena jemná masáž.

Jak Vám bude po zábale?
Díky jemným masážím budou vaše svaly zrelaxované. Vaší pokožce se díky zábalu zlepší tonus, bude pevnější, vyživená, svěží. Vždy záleží na tom jakou proceduru či jakou část těla si vyberete.

Pokud v naší nabídce (viz. ceník) nenajdete to pravé pro Vás, neváhejte mě kontaktovat.